Sklep

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Jeśli nie znajdziesz urządzenia którym jesteś zainteresowany lub chciałbyś zaproponować swoją cenę serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasze Allegro

Część produktów oferujemy również na największej platformie handlowej w Polsce czyli na Allegro. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi produktami będącymi w Naszej ofercie!

 

 

 

 

 

Oferta produktów/cenniki

Zapoznaj się z ofertą twojego ulubionego producenta!

Oferta jest ważna od daty jej opublikowania na stronach Salony Patronackie www.salonypatronackie.aegp.pl, aż do wprowadzenia kolejnych zmian. Ważność ofert promocyjnych obowiązuje do wyczerpania zapasów, o ile wyraźnie nie oznaczono daty zakończenia promocji.
Dostępność poszczególnych modeli i wersji kolorystycznych każdorazowo musi być potwierdzona przez obsługę Salony Patronackie z wykorzystaniem telefonu/e-mail'a/gg. 
Ceny znajdujące się w załączonych na tej stronie dokumentach mają charakter poglądowy i nie stanowią jako takie oferty handlowej w rozumieniu prawa obowiązującego w Polsce.
Oferta handlowa przygotowywana jest każdorazowo na zapytanie klienta. Dostępność urządzeń, przy każdym zamówieniu potwierdza obsługa Salony Patronackie.

 

Podmiot prowadzący: Absolue Group, Dąbrowszczaków 4A lok. 12, 80-373 Gdańsk, Polska, NIP:584-206-68-64