Meksykańska manufaktura założona przez grupę pasjonatów audio. Zajmuję się produkcją wysokiej klasy zestawów głośnikowych wykorzystywanych w instalacjach  domowych jak również w systemach studyjnych. 
 
 
 
 
 
 
Tajlandzki producent zespołów głośnikowych i sprzętu elektronicznego (wzmacniacze i przedwzmacniacze). Firma za cel postawiła sobie aby dostarczać urządzenia o doskonałym stosunku jakości do ceny.
 
 
 
 
 
Z miłości do muzyki. Włoska firma produkująca na zamówienie bezkompromisowe urządzenia
lampowe. Piero i Stefano tworzą swoje konstrukcje aby możliwe było odtworzenie emocji oryginalnej imprezy muzycznej.
 
 
 
 
 
Polska manufaktura zajmująca się produkcją okablowania.
Poznaj kultowe produkty linii "Black" które nie bez powodu określono mianem: "Prawdopodobnie najlepszy na świecie!*
* stosunek jakość brzmienia/cena
 
  
Producent z RPA zajmujący się produkcją wysokoefektywnych zestawów głośnikowych, wzmacniaczy lampowych i przetworników DAC. W swoich konstrukcjach odwołuje się do pomysłów
z połowy XX wieku a jako weryfikację jakości brzmienia stosuje odsłuch gotowych urządzeń.
 
  
Amerykański producent okablowania. Osiem lat trwały pracę nad uzyskanie satsfakcjonującego brzmienia które miało się charakteryzować muzykalnością, dokładnością i realizmem przekazu.
Przekonaj się jak brzmi prawda!
 
 
 
 
 
Włoski producent zestawów głośnikowych, który w swoich konstrukcjach dąży do prawidłowej
i wiernej reprodukcji dźwięku. Dzięki pasji powstały konstrukcje nietuzinkowe o doskonałych walorach brzmieniowych i jeszcze lepszym wzornictwie.
 
 
 
Turecka manufaktura zajmująca się produkcją okablowania. Wykorzystuje własne stopy srebra z innymi metalami (zawartość srebra nie mniej niż 65%). Stara się odtworzyć prawdziwy
dźwięk muzyki w każdym sensie i zgodnie z własną wizją artystyczną.
 
 
 
Francuski producent dookólnych głośników. Wysoki poziom wydajności i zaskakująca konstrukcja, oferuje słuchaczowi luksus niezwykłego doświadczenia zmysłowego, które z
ciepłym i urzekająco przestrzenym dźwiękiem tworzy doskonałą iluzję. Luksusowe wykończenie, niecodzienny wygląd, wszystko aby obcować z prawdziwym dziełem sztuki!
 
 
 
 
Aaron
Niemiecka manufaktura zajmująca się produkcją wysokiej klasy urządzeń audio. W ofercie znajdziemy tranzystorowe wzmacniacze (dzielone i zintegrowane), przedwzmacniacze jak również zaawansowaną elektronikę do zasosowań w Kinie Domowym.
 
 
 
 
 
Sovereign
Niemiecka manufaktura założona przez Thomasa Höhne nie uwzględnia kompromisów. Jedne z najdoskonalszych urządzeń audio na świecie. W ofercie tranzystorowe konstrukcje wzmacniające potrafiące zadowolić najwybredniejszych melomanów.
 
 
Podmiot prowadzący: Absolue Group, Dąbrowszczaków 4A lok. 12, 80-373 Gdańsk, Polska, NIP:584-206-68-64